Відгуки

Yaroslav Bezrodnyi
19:49 28 Mar 26
У Таміли можна куплять) замовив грушку стрийську, був по часу обмежений і попросив шоб відправили якнайшвидше) Таміла пішла назустріч і відправила в найкоротший термін) саджанець прийшов живий , розвинений, корінь вологий ще був (бережно запакований)
Знайомі ще в неї які купляли то тоже хвалили її, казали шо рідкі сорти плодових яблунь є (без пересорту)
Знайомі ще в неї які купляли то тоже хвалили її, казали шо рідкі сорти плодових яблунь є (без пересорту)

Інна Киричок
09:52 20 Feb 26
Рекомендую!!!

Євгенія Гуріна
04:34 20 Feb 26
Дуже задоволена покупкою. Саджанці здорові, добре розвинені, з міцною кореневою системою. Видно, що рослини доглянуті з любов’ю. Консультація професійна та зрозуміла, допомогли обрати саме те, що потрібно. Обов’язково повернуся ще й рекомендую всім!

Lina Bernik
19:47 19 Feb 26
Неодноразово зверталася до плодорозсадника, щоб придбати саджанці дерев та кущів для свого саду.Тільки позитивні відгуки, враження та якісні саджанці.Рекомендую!

Лариса Лефтерова
19:31 19 Feb 26
Неодноразово брали саджанці дерев, всі добре прижилися та деякі вже приносять плоди. Всім рекомендую, не пожалкуєте.

Володимир Бугаєць
19:11 19 Feb 26
Маю задоволення користуватися продуцкією цього виробника вже багато років. Висока якість, широчезний асортимент, команда професіоналів !!!
Однозначно рекомендую !!!
Однозначно рекомендую !!!

Юлия
10:38 18 Feb 26
Рекомендую. Замовляла двічі з періодичністю 4 роки, обидва рази задоволена на 100%. Із багатьох варіантів плодорозсадників обрала цей, тому що акцент на сімейну справу. І не помилилась. Дякую за вашу працю і ставлення до клієнтів!

Раиса Гуменюк
12:48 17 Feb 26
Доброго дня,замовляла у Таміли саджанець абрикос,,,,,,дуже задоволена,,,доставили,швидко,упаковка професійна,,,,може навіть весною вже зацвіте,,,,,дякую.всім рекомендую.

Alleksina
16:26 16 Feb 26
Замовляю тут саджанці з 2019 року. Найстарші (слива, фундук, яблуня, груші, персик, абрикос, вишні) вже повноцінно плодоносять. Наймолодші (черешня та мейнор) посаджені восени 2025-го, сподіваюся, що перезимували добре, бо зима видалася непроста. Також з цього плодорозсадника в нас ростуть горіхи, смородина, порічки, аґрус, малина, актинідія. Якістю саджанців, їхнім здоров'ям, сортністю та приживлюваністю задоволена, тож не бачу для себе сенсу шукати іншого продавця.
На фото потрапили груші Еріка та Улюблениця Клаппа, фундук Косфорд, слива Пам'ять Матері, яблуня Білий Налив, персик Княже Золото. Ростуть на Прикарпатті, всі придбані в плодорозсаднику "Таміла".
На фото потрапили груші Еріка та Улюблениця Клаппа, фундук Косфорд, слива Пам'ять Матері, яблуня Білий Налив, персик Княже Золото. Ростуть на Прикарпатті, всі придбані в плодорозсаднику "Таміла".

Andriiko Tsyganenko
13:41 16 Feb 26
Восени 25 року купував у Таміли декілька саджанців плодових. Дуже велика різниця між масмаркетом та як особисто людина ставиться до свого продукту. Коріння це просто скарб - густе та розвинене, без наростів та вузлів! Стовбур без тріщин, ознак хвороб та з гладкою корою! А за подарунок окрема подяка!

Nina Viktorovna
22:12 05 May 25
Досвід співпраці з плодорозсадник "Приватний плодорозсадник Таміли Самар" виявився досить сумним. Замовила 4 саджанці загальною вартістю 1200 гривень (вартість саджанців) у березні 2025 року з адресною доставкою новою поштою. Відправлення було зроблено з помилкою в адресі і потребувало переадресаціі ( відповідно доплати). Я попросила чек про відправку, щоб довідатися, яка там зазначена адреса.Спочатку мене звинувачували що я дала не вірну адресу, потім, після зясування того, що я все вказала вірно, Нову пошту в тім що вона щось наплутала і потрібно з нею розбиратися. Я взяла на себе цей клопіт і запевнила себе і власницю плодорозсадника, Тамілу, що це не страшно, і усі люди помиляються, аби саджанці були гарні. Сталося не так як бажалося. Саджанці я отримала загорнутими легенько в стрейч плівку. Про аби який захист кореневої системи від висихання геть не йшлося. Саджанець кизила із закритою кореневою не мав сформованого кому, як повинно було б бути, але дякую за те що він прижився. Саджанець груші, який продавався як двохрічка за 300 гривень, мав вигляд палочки товщиною з мій мизинець з маленьким коренем і сухими на вигляд бруньками. Два саджанці сливи мали адекватні для двохрічок розміри, але сумніви викликала коренева система і те що бічні гілочки і верхівка на початку березня були зелені. Я занурила саджанці в розчин корневіну і наступного ранку висадила, сподіваючись, як завжди, на краще. Але кращого не сталося. Таміла порадила мені обрізати саджанці, і чекати. Так я і зробила. На одну сливу ще маю якісь сподівання, два саджанці - без шансів. Отакий досвід
































